Viens

  Veikalss

  Veikals

  Divi

  Tris

  Cetri

  Lai veiktu pirkumu(s) interneta veikalā zsindrani.lv, pircējam jāiepazīstas ar šiem Noteikumiem, jāatzīmē pasūtījuma nodrošināšanai nepieciešamā informācija un, atkarībā no izvēlētā piegādes veida, pēc rēķina saņemšanas jāveic samaksa.

  Pircējs ir jebkura fiziska vai juridiska persona gan Latvijā, gan ārpus tās (turpmāk tekstā - Pircējs).
  Pārdevējs ir zemnieku saimniecība Indrāni, Cēsu nov. Skujenes pag., reģ Nr. 49501009335* (turpmāk tekstā - Pārdevējs).
  * ZS Indrāni nav PVN maksātājs.

  Preču izvēle un pasūtīšana

  Pircējs izvēlas preces un to skaitu un pievieno "grozam". Pirms pasūtījuma nodošanas preču un preču vienību skaitu ir iespējams rediģēt. Pircējs norāda prasīto informāciju, izvēlas piegādes un samaksas kārtības veidu.


  Preču piegāde

  Piegāde mājās.

  Piegāde mājās iespējama Pircējiem  Rīgā, Ogrē, Ikšķilē, Salaspilī, Mārupē, Baltezerā, Garkalnē, Vangažos, Gaujā, Siguldā, Līgatnē, Nītaurē, Mālpilī, Allažos, Ropažos, Tīnūžos, Veselavā, Cēsīs vai šo apdzīvoto vietu tuvumā, vai jebkurā citā vietā Latvijā, par to iepriekš vienojoties ar Pārdevēju. Piegāde ir bez maksas, ja pasūtījuma kopsumma pārsniedz 70 €. Atsevišķos gadījumos pasūtījuma apjoms var tikt samazināts vai palielināts, iepriekš par to vienojoties. Mazākiem pasūtījumiem piegādes maksa noteikta 5€, bet, iepriekš vienojoties ar Pārdevēju, to ir iespējams pārskatīt. Pircējam vai Pircēja pilnvarotam pārstāvim ir pienākums būt mājās preču piegādes brīdī.

  Piegāde pa pastu.

  Pasūtījumiem ar preču saņemšanu pa pastu vai pakomātā piegādes maksa tiek noteikta individuāli, izvērtējot sūtījuma svaru un apjomu (vidēji piegādes izmaksas svārstās no 2.50 - 5.00€). Izvēloties produktus ar īsu uzglabāšanas termiņu  vai tādus produktus, kuru transportēšanai nepieciešami īpaši  apstākļi (saldēti produkti, zaļumi, dārzeņi, maize u.tml.), piegāde pa pastu vai pakomātā nav iespējama. Pa pastu ārpus Latvijas teritorijas iespējams sūtīt preces, kas ir sadaļās: Tējas, Saldumi, Kaltēti augļi un sukādes, Garšvielas un sēklas, Skaistumam un labsajūtai, Mazuļiem, Mājdzīvniekiem.

  Piegāde ar pakomātu.

  Piegāde iespējama ar Pakomātu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, norādot pakomāta atrašanās vietu adrešu logā vai komentārā. Piegādes izmaksas svārstās no 3.00 - 5.00€

  Iepirkšanās uz vietas.

  Iespējama preču izņemšana uz vietas Cēsu novada Skujenes pagasta „Indrānos” bez piegādes maksas un pasūtījuma summas ierobežojuma.


  Piegādes laiks
  Piegāde mājās tiek organizēta reizi nedēļā. Par piegādes dienu un laiku Pircējs tiek informēts e-pastā vai zvanot, bet pārsvarā piegādes Rīgā un Rīgas apkaimē ir ceturtdienās. Pasta un pakomāta sūtījumi tiek nodoti 1-2 reizes nedēļā. Produktu nodrošināšanai nepieciešams 1-2 dienu produktu sagatavošanas periods. Sūtīšanas laiks atkarīgs no piegādes pakalpojumu sniedzēja, parasti 2-3 darbadienas Latvijas teritorijā, 5-12 darbadienas Eiropā, 10-50 darbadienas citur pasaulē. Pārdevējs nevar uzņemties atbildību par preces sūtīšanas gaitu, kā arī par pasūtījuma tīšu vai netīšu bojājumu, kas radies tā sūtīšanas laikā, ja preces sūtīšana nodota trešajām personām.


  Preču apmaksa
  Preču apmaksu veic pēc Priekšapmaksas Rēķina saņemšanas. Rēķinā norādīta detalizēta pasūtījuma informācija un Pārdevēja norēķinu rekvizīti. Rēķina summa var atšķirties no pasūtījuma summas ņemot vērā nefasētu produktu svara precizēšanu, ja tādi ir pasūtījumā, un preču iztrūkumu noliktavā. Rēķina summai tiek pievienotas piegādes izmaksas, ja tādas ir. Preču apmaksa iespējama skaidrā naudā, ja ir izvēlēta un apstiprināta piegāde mājās vai uz vietas pie Pārdevēja. Pārskaitījumi ar pēcapmaksu iespējami tikai līgumattiecībās esošām juridiskām personām.
  Pārdevējs ir tiesīgs mainīt preču cenas interneta veikalā, piemērot atlaides un akcijas, bet nav tiesīgs mainīt preces cenu Rēķinā pēc pirkuma apstiprināšanas, izņemot gadījumus, kad abas puses par to savstarpēji vienojas. Pārdevējs ir tiesīgs anulēt pasūtījumu, informējot par to Pircēju un minot iemeslus.


  Atteikšanās no precēm
  14 kalendāro dienu laikā ir iespējams atteikties no nopirktajām Precēm un atdot tās atpakaļ, ja Prece nav nolietota un ir derīga patēriņam, ja Preces iepakojums nav bojāts, ja kosmētiska vai higiēnas Prece nav bijusi lietota. Atteikuma tiesības neattiecas uz pārtikas produktiem. Par atdotajām Precēm veiktās iemaksas tiek atmaksātas atpakaļ Pircējam. Paziņojums par atteikumu nosūtāms uz Pārdevēja e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..


  Personas datu aizsardzība
  ZS Indrāni, Reģ.Nr. 49501009335, pilnībā ievēro Personas datu aizsardzību saskaņā ar ES Regulu 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Veicot pirkumu ZS Indrāni tīmekļa vietnē, pircējs piekrīt personas datu apstrādei tādā mērā, kas nodrošina pasūtījuma administrēšanu un izpildi. Personas dati, kas ļauj identificēt personu, netiek nodoti trešajām personām. Citi dati var tikt nodoti trešajām personām tikai lai administrētu vai uzlabotu pakalpojumu sniegšanu, piemēram, IT vai grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem. Šīs personas uz līgumsaistību pamata datus drīkst izmantot tikai saistību izpildei un nedrīkst nodot citām personām. Ievērojot tiesību normas, Personas dati pēc pieprasījuma var tikt nodoti tiesībsargājošām iestādēm.

   

  Šīs vietnes attēlus nav atļauts pārpublicēt un/vai izplatīt bez rakstiskas saskaņošanas.

  Veicot pirkumu un apstiprinot pasūtījumu, Pircējs ir piekritis šo Noteikumu nosacījumiem.


  Jebkuru jautājumu risināšanai, kas saistīta ar ZS Indrāni piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu un izpildi, izmantojamas šādas saziņas iespējas:
  Latviešu valodā -
  E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Pasta adrese: "Indrāni" Cēsu nov. Skujenes pag. LV-4143
  Kontakttālrunis: +37129455715;
  Angļu, vācu, somu un krievu valodās -
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Pasta adrese: "Indrāni" Cēsu nov. Skujenes pag. LV-4143, Latvia.

  Bilde1

  ekoprodukts

   

  Bilde2

  4035372

  Bilde3

  7227740

  Bilde4

  9826710 orig

  © Zemnieku saimniecība "Indrāni". Kontakttālrunis: +(371) 29-455-715