Viens

  Veikalss

  Veikals

  Divi

  Tris

  Cetri

  Paldies, ka apmeklējat mūsu vietni!

  Izvēlieties preces un piepildiet grozu! Atzīmējiet maksāšanas veidu un komentārā ierakstiet, vēlamo preču saņemšanas kārtību (pa pastu, pakomātā, ar piegādi vai uz vietas).  Apstipriniet pasūtījumu un gaidiet zvanu vai ziņu e-pastā.

  Piegāde mājās.

  Piegāde mājās iespējama pircējiem Rīgā, Ogrē, Ikšķilē, Salaspilī, Mārupē, Baltezerā, Garkalnē, Vangažos, Gaujā, Siguldā, Līgatnē, Nītaurē, Mālpilī, Allažos, Ropažos, Tīnūžos, Veselavā, Cēsīs vai šo apdzīvoto vietu tuvumā. Turklāt piegāde ir bez maksas, ja pasūtījuma kopsumma pārsniedz 70 €. Atsevišķos gadījumos minimālais pasūtījuma apjoms var tikt samazināts vai palielināts, iepriekš par to vienojoties. Mazākiem pasūtījumiem piegādes maksa noteikta 7€, tomēr tā var tikt pārskatīta. Izvēloties piegādi mājās, var veikt priekšapmaksu ar bankas pārskaitījumu vai veikt norēķinu skaidrā naudā preču piegādes brīdī.

  Piegāde pa pastu.

  Pasūtījumiem ar preču saņemšanu pa pastu vai pakomātā piegādes maksa atšķiras, tā tiek noteikta individuāli, izvērtējot sūtījuma svaru un apjomu. Ņemiet vērā, ka, izvēloties produktus ar īsu uzglabāšanas termiņu  vai tādus produktus, kuru transportēšanai nepieciešami īpaši  apstākļi (saldēti produkti, zaļumi, dārzeņi, maize u.tml.), piegāde pa pastu vai pakomātā nav iespējama. Pa pastu ārpus Latvijas teritorijas iespējams sūtīt preces, kas ir sadaļās: Tējas, Saldumi, Kaltēti augļi un sukādes, Garšvielas un sēklas, Skaistumam un labsajūtai, Mazuļiem, Mājdzīvniekiem.

  Piegāde ar pakomātu.

  Svarīgi norādīt pakomāta atrašanās vietu adrešu logā vai komentārā.

  Iepirkšanās uz vietas.

  Esat laipni aicināti iepirkties arī pie mums uz vietas – Cēsu novada Skujenes pagasta „Indrānos”.

  Piegādes laiks.

  Piegāde mājās tiek organizēta reizi nedēļā. Par piegādes dienu Jūs tiksiet informēts e-pastā vai zvanot. Piegādei pa pastu un pakomātā nepieciešams 1-2 dienu produktu sagatavošanas periods, plus sūtīšanas laiks, kas atkarīgs no piegādes pakalpojumu sniedzēja.  Sūtījumi pastā un pakomātā tiek nodoti 1-2 reizes nedēļā.

  Personas dati.

  Jūsu personas dati netiek nodoti trešajām personām, tie nav redzami citiem veikala apmeklētājiem. Jūsu personas dati tiek apstrādāti ievērojot normatīvo aktu prasības, un tiek izmantoti tikai, lai izpildītu Jūsu pasūtījumu!

   

  Ar pilnu noteikumu tekstu varat iepazīties šeit!

  Esam atvērti sadarbībai!
  Uz tikšanos!

  Bilde1

  ekoprodukts

   

  Bilde2

  4035372

  Bilde3

  7227740

  Bilde4

  9826710 orig

  © Zemnieku saimniecība "Indrāni". Kontakttālrunis: +(371) 29-455-715